Szanowni Państwo!

Dziękujemy, że wybraliście nasz Ośrodek na miejsce wypoczynku. Mamy nadzieję, że za pomocą poniższego regulaminu uda nam się zapewnić Państwu pełną satysfakcję z pobytu w naszym ośrodku, a jednocześnie zapewnić jego sprawną organizację.

1.Doba hotelowa trwa od godziny 16.00 dnia przyjazdu do 10.00 dnia wyjazdu Meldunek jest możliwy w godzinach od 16.00 do 20.00 Wymeldowanie trwa od godziny 7.00 do 10.00


2.Gość zobowiązany jest do poinformowania o planowanej godzinie dotarcia na miejsce pod nr. tel.605-504-993 najpóźniej na godzinę przed dotarciem do Władysławowa .


3.W przypadku braku możliwości dotarcia na umówioną wcześniej godzinę Gość zobowiązany jest do natychmiastowego powiadomienia telefonicznie


4.Gość zobowiązany jest do zapłaty kwoty widniejącej na potwierdzeniu rezerwacji nawet jeśli, z przyczyn niezależnych od Właściciela, przyjazd lub pobyt ulegnie opóźnieniu lub skróceniu (powody osobiste, trudności komunikacyjne, strajki, itp.) Cena usług świadczonych przez Wynajmującego nie obejmuje ubezpieczenia. Klienci kożystają z usług na własne ryzyko. Za doznane urazy, szkody, zniszczenia , kradzież  bagażu Najemcy w czasie  pobytu na terenie ośrodka Kotwica Park Wynajmujący nie ponosi odpowiedzialności.


5.Gość otrzymuje klucze, które zobowiązany jest oddać Właścicielowi w dniu wyjazdu. Przed oddaniem kluczy nastąpi ponowne sprawdzenie wyposażenia i stanu domku.

6.Osoby postronne nie mogą przebywać na terenie ośrodka od godz. 20:00 do godz. 10:00. W pozostałych godzinach wyłącznie za zgodą właściciela Ośrodka. Atrakcje wszelkiego rodzaju oraz animacji odbywających się na terenie Ośrodka mogą korzystać oraz uczestniczyć wyłącznie dzieci będące mieszkańcami Ośrodka Kotwica Park.

7.W domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu oraz świeczek.
Palenie tytoniu dozwolone jest wyłącznie na zewnątrz domku. Niedopałki należy umieszczać wyłącznie w popielniczkach. W przypadku złamania tego zakazu Gość zostanie obciążony opłatą w wysokości 500 zł na likwidację zapachu po tytoniu. 

8.Kotwica Park zastrzega sobie prawo do pobrania kaucji zwrotnej w wysokości 500 zł .Kaucja może być pobrana w gotówce .Kaucja ma na celu zabezpieczenie roszczeń w przypadku ewentualnych zniszczeń lub złamania poszczególnych punktów regulaminu. W przypadku braku zastrzeżeń ze strony Zarządcy kaucja zwracana jest w całości w dniu wyjazdu.W przypadku osób wyjeżdzających w nocy przed końcem doby hotelowej (w g. 20.00 – 7.00), kaucja zwracana będzie na rachunek bankowy, po sprawdzeniu domku przez obsługę obiektu.


9
.Kotwica Park zastrzega sobie prawo do odmowy zakwaterowania osobom: będącym pod widocznym wpływem alkoholu lub środków odurzających lub które zachowują się agresywnie i w sposób powszechnie uznany za wulgarny.

10.W przypadku anulowania rezerwacji lub zmian do 30 dni przed datą przyjazdu obiekt nie obciąży Gościa za anulowanie rezerwacji oraz zadatek zostanie zwrócony. Gościowi nie przysługuje prawo zwrotu wpłaconego zadatku po okresie 30 dni przed datą przyjazdu.

11.W przypadku skrócenia okresu pobytu przyjazdu lub wyjazdu (np. późniejszy przyjazd lub wcześniejszy wyjazd, rezygnacja z pobytu) nie upoważnia do zmniejszenia kosztów pobytu i zwrotu jakichkolwiek środków pieniężnych.

12.Ośrodek Kotwica Park nie odpowiada za niedogodności spowodowane z przyczyn od niego niezależnych, np. pogodowych, przerw w dostawie prądu, wody, programów TV itp.

13.Na terenie ośrodka obowiązuje cisza nocna od godziny 22.00 do godziny 07.00.
Nie przestrzeganie tego punktu grozi natychmiastowym zerwaniem umowy najmu w razie konieczności wezwaniem policji oraz usunięciem z obiektu bez prawa do jakiegokolwiek zwrotu poniesionych wcześniej opłat i wszelkich odszkodowań.

14.W domkach obowiązuje całkowity zakaz smażenia Ryb, w przypadku złamania tego zakazu Gość zostanie obciążony opłatą w wysokości 500 zł na likwidację zapachu.

15.Zdając domek po odbytym pobycie do Gości należy podstawowe posprzątanie domku. Podstawowe posprzątanie oznacza: sprzątnięcie aneksu kuchennego, pozmywanie naczyń, opróżnienie lodówki, zamiecenie podłogi 
oraz wyrzuceniu śmieci. W przypadku niespełnienia niniejszych kryterii  kosztem sprzątania w wysokości 100 zł zostaną obciążeni Goście.

16.Ceny domków podane są bez ogrzewania . Opłata za ogrzanie domku wynosi 20zł za dobę.

17.Dzieci wliczone są w całkowitą liczę osób zakwaterowania .

18.Domki nie są wyposażone w ręczniki oraz suszarki do włosów.

19.Sprzęt plażowy we własnym zakresie.

20.Najmujący wpłacając zadatek oświadcza iż zapoznał się z regulaminem i akceptuje warunki regulaminu Ośrodka Kotwica Park.